TR

KULLANIM KOŞULLARI

T.C. İstanbul Valiliği, ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiç bir şekilde kullandırtmaz.

T.C. İstanbul Valiliği, bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

  • Size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek
  • Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek Kişisel bilgilere sadece yetkili T.C. İstanbul Valiliği yöneticileri ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. T.C. İstanbul Valiliği, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.
    T.C. İstanbul Valiliği, sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, T.C. İstanbul Valiliği Gizlilik İlkeleri'ne uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.