TR

YOL ÇALIŞMASI

“Atatürk Havalimanı Çobançeşme Kavşağı - Basın Ekspres Yolu - Mahmutbey Batı Kavşağı Kavacık Kavşağı Arası Otoyol, Kavşak Kolları Bağlantı Yollarında üstyapı İyileştirmesi ve Büyük Onarım İnşaatı” işi yüklenici Günfalt İnş. Asf. Nak. & Emka İnş. Asf. San. İş Ortaklığı’nın taahhüdü altında devam etmektedir.

Söz konusu işin bünyesinde Metris Kavşağı (1) (K.K.No:O-2/02) (Km:3+500) ile Levent 1 Kavşağı (K7) (K.K.No:0-2/08) (Km:17+500) arasındaki bölümde (Güney yol İstanbul-Ankara İstikameti Km:3+500 – 17+500) üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları yapılacaktır.

Çalışmalara (İstanbul –Ankara Yönü Güney yol) Metris Kavşağı sonrasında başlanılacak olup, çalışma yapılan yol kesimlerinde şerit kapatılarak trafik akışı diğer şeritlerden sağlanacaktır.

Söz konusu çalışmalar 15.06.2016 Çarşamba akşamı saat 22:00’da başlayacak olup, 08.08.2016 Pazartesi günü sabah saat 06:00’da tamamlanacaktır. Bu program ve tarihler içerisinde her gece 22:00’de çalışma yapılacak şeritler trafiğe kapatılıp sabah saat 06:00’da tekrar tüm şeritler trafiğe açılmak suretiyle çalışmalara devam edilecektir.

Söz konusu çalışmalar süresince sınav günleri, bayram günleri gibi özel günler göz önünde bulundurularak, trafik düzenlemeleri buna göre yapılacaktır.

Söz konusu çalışmalar esnasında gerekli olan tüm emniyet tedbirleri alınacak ve trafik işaretlemeleri yapılacaktır. Sürücülerin yol üzerindeki trafik işaret ve işaretçilerine titizlikle uymaları gerekmektedir.

 

Kamuoyunun bilgilerine duyurulur.